Ātrs kredīts – ātra nauda

Pievienoja | 21/11/2015

Automašīnu Dragreiss ir viens no ātrākajiem sporta veidiem, kur sportisti sacenšas ar saviem spēkratiem un katrai sekundes simtdaļai ir spēks, tāpēc pat mazākās kļūdas var maksāt tev uzvaru. Šie sportisti savās automašīnās iegulda neskaitāmas darba stundas un veselu kaudzi naudas, lai tikai iegūtu labākās auto detaļas un tad varētu apsteigt visus savus konkurentus. Šādā sporta veidā, kur svarīga ir katra sekunde un pat sekundes simtdaļa, tad nevienam nav laika domāt par to, kā saņemt naudu un kur iegūt līdzekļus dažādiem neparedzētiem tēriņiem, tāpēc šeit talkā tad arī nāk ātrie kredīti, kur ātra nauda ir šo pakalpojumu sauklis!

Ātrums un pieejamība ir jebkura mūsdienīga biznesa svarīgākās stratēģijas un, lai gan kredīti ir bijuši pieejami jau kopš naudas izgudrošanas pirmsākumiem, tomēr naudu aizņemties tik viegli, kā to var izdarīt tagad nekad nav bijis. Pat vēl pirms 10 gadiem, lai saņemtu kredītu bija jādodas uz banku un jāmēģina pārliecināt baņķieris par to, ka tu esi īstais, kuram izsniegt šo kredītu un ka tu spēsi to atmaksāt. Bet tagad tev atliek tikai ienākt kredītu salīdzināšanas portālā un izvēlēties sev labāko un izdevīgāko piedāvājumu un tad doties uz uzņēmuma mājas lapu un ātri vien šo kredītu arī pieteikt un saņemt savā bankas kontā. Tev nevajadzēs aizpildīt veselu papīra kaudzi, kā tas ir bankā un naudu tev aizdos pat tad, ja tava kredītvēsture nav no tām labākajām, jo peļņa šiem kreditoriem ir pietiekoši liela, lai viņi varētu atļauties riskēt un kreditēt cilvēkus, kas jau iepriekš nav spējuši atmaksāt savus aizdevumus.

Ātrie kredīti mūsu tirgū ir jau gandrīz 10 gadus, un šajā laikā tie ir spējuši izaugt līdz galvu reibinošiem apmēriem un 2015. gada pirmajā pusgadā vien caur internetu tika aizdoti 100 miljoni Eiro, bet kopumā visa nebanku kredīt-devēju nozare izsniedza kredītus pat 200 miljonu Eiro apmērā. Un tās ir tiešām milzīgas summas ņemot vērā, ka Latvijā ir mazāk kā 2 miljoni iedzīvotāju. Tas savukārt nozīmē to, ka cilvēki saprot un novērtē pakalpojuma saņemšanas ātrumu un viņiem daudz uzticamāki un izdevīgāki liekas tieši šie aizdevēji ja tie tiek salīdzināti ar parastajiem aizdevējiem, kā bankas un līzingu kompānijas.

Kredīts, kā pakalpojums jau sen ir bijis viens no pamata veidiem, kā lāpīt budžeta robus, bet tieši pēdējo gadu laikā ir parādījušās šīs iespējas to darīt aizvien izdevīgāk un izdevīgā, kā arī ātrāk un ātrāk. Tāpēc, ja ātrums tev ir svarīgs, tad noteikti izvēlies nebanku ātro kredītus nevis netīrās bankas!